top of page

11-12-'23 Info Ochtend! 9u

Info Ochtend voor geïnteresseerden

  • 1 uu 15 minuten
  • Tienhof

Beschrijving van de dienst

Beschrijving van de informatie ochtend: Tijdens onze info momenten hopen we jullie een beeld te geven van onze school. Na een rondleiding zal er inhoudelijk worden ingegaan op het Steiner onderwijs maar ook praktische informatie over onze school en de specifieke pijlers van de Sleutelbloem komen aan bod. Er zal tevens gelegenheid zijn om vragen te stellen. Hoe ziet een lesdag eruit bij de kleuters? Wat is het pedagogisch leerplan van de basisschool? Is er voor- en naschoolse opvang voorzien? Hoe is de aansluiting met het middelbaar onderwijs? Wat zijn onze pijlers? Hoe verloopt de inschrijvingsprocedure? .......................................................... Om deel te nemen gelieve eerst te reserveren! Via de knop reserveren kunt u zich opgeven voor de info ochtend. (ga naar de specifieke dag en het juiste uur en klik aan) of via onderstaand mailadres. Vergeet niet de reden van deelname te vermelden en indien van toepassing de naam en geboorte datum van uw kind(eren), zodat wij een beeld krijgen op welke leerjaren wij onze informatie zullen toespitsen. Praktisch:Maandag 11 december van 9u tot 10u15. Kloosterstraat 21 's-Gravenvoeren. !De ingang van de school is gelegen aan de achterkant van de Kloosterstraat! Via Tienhof mag u de auto op de parking van Ocura zetten (behalve op de gereserveerde plekken voor directie van Ocura en haar dokters). De ingang van de school ligt aan dit kleine straatje Tienhof naast de muziekschool en tegenover de nieuwe gebouwde seniorenwoningen en het park aan het Tienhof. Mochten er vragen zijn, stel ze gerust! contact@sleutelbloem.be gsm +32.485.280.119 Van harte welkom!


Aankomende sessies


Annuleringsbeleid

Om te annuleren, neem aub tijdig contact met ons op via opvang@sleutelbloem.be zodat wij deze plek aan een ander kindje kunnen aanbieden.


Contactgegevens

  • Tienhof, Voeren, België

    0032485280119

    contact@landelijkesteinerschoolvoeren.be

bottom of page